Koupím díly na veterány Škoda, Tatra aj. / Auta – Veteráni a díly k nim / Poptávka / 12.11.2019 Správa inzerátu
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Koupím nepoužité náhradní díly na tyto vozy Škoda:

Škoda 100, 110LS, Škoda 110R (erko)
Škoda 1000MB (embéčko), Škoda 1000 MBX
Škoda Octavia, Felicie, Spartak, Tudor
Škoda 105, 120, Škoda Rapid

Přední a zadní blatníky, podlahu na Škoda, dveře, přední a zadní podběhy, rozdělovač, přední a zadní světla (nebo jen krytky), hrnce světlometů, chromované nárazníky, lišty, štítky a nápisy Škoda, osvětlení SPZ, tlumiče, gumové těsnění oken, dveří aj., přední a zadní masky a čela, 2 a 4 dírové přední čelo na Škoda, převodku řízení, ventilátor, chladič, topení, řídící tyč, pneumatiky 14' (ne protektor), disky, dobové elektrony (tzv. Kopretiny), kola Apollo, Jupiter, Meteor, chromované poklice, poklice Sprint na Škoda 110 R, plech podlahy kufru s vaničkou, veškeré chromované nebo hliníkové lišty a mřížky, chromavaná zrcátka, anténu, zástěrky s nápisem Škoda, ramena, rozdělovače, přední masku žralok na Škoda Felicia, drátěné poklice, karburátory, plech pod nádrž, tachometry, palubní desky, interierové díly na staré škodovky, stěrače, volant, víko motoru, kapotu, blinkry, tlumiče, prahy, svislé čepy, startér, alternátor, přídavná světla, brzdová prasátka, válečky, go sada aj. nepoužité náhradní díly na staré vozy Škoda

Zájem mám pouze o nepoužité díly (pro vás již nevyužité) např. z půdy, vaší garáže, po dědovi z dědictví atp.

Na vozy Tatra, Praga, Aero, Wikov, Bugatti, předválečné vozy Škoda aj. (všechny typy těchto vozů) kupuji jakékoli použité i nepoužité díly, i drobné (např. páčky, kontrolky, znaky, literaturu, seznam nahradních dílů, prospekty aj.)

Nabídněte jakýkoli starý auto-veterán díl, který jste např. nalezli v garáži po předcích nebo na půdě a nevíte co to je. Např. motor, karburátor, tachometr, volant, světlo, klakson, cívku, různé přístroje - budíky, plechové díly, znaky aj.
Jméno: Kouknete.cz
Telefon: 773 451 292
(Dobrý den, volám na inzerát
z Cecilka.cz…)
WWW: www.kouknete.cz
E-mail: kouknete.cz@seznam.cz
Lokalita: 738 01  Frýdek-Místek 1
Cena: Dohodou
Inzerát č. 914
Kontaktovat inzerenta

 Zbývá 1000 znaků z 1000

Pro ochranu před spamem zaškrtněte políčko "Nejsem robot"