Isopropylalkohol IPA Isopropanol 99,9% Balení 1L. / Ostatní – Ostatní / Nabídka / 19.05.2019 Správa inzerátu
obrázek
obrázek

Isopropylalkohol IPA Isopropanol 99,9%
Balení 1L.

Isopropylalkohol (isopropyl) – je organická sloučenina s čistotou alkoholu min. 99,9%. Díky této vlastnosti a schopnosti téměř okamžitého odpařování se stal výjimečně účinným čisticím a odmašťovacím prostředkem.

Proto nejčastěji nachází uplatnění při odstraňování většiny nečistot a odmaštění téměř každého povrchu, např. od olejů a maziv. Jelikož je neutrální a současně bezpečný pro běžně používané materiály jak v elektronice, tak elektromechanice, lze jej používat na různé jemné povrchy, např. optické čtečky, audio a video hlavice, optiku fotografických systémů, nebo během regenerace tonerů do laserových i inkoustových tiskáren.
Vhodný je také k čištění plastů před i po zpracování, a k odstraňování zbytků lepidel, papírových samolepek, etiket, reklamních polepů u aut, barev a jiných nečistot.

Vzhledem k tomu, že nezanechává žádné stopy, často se používá v polygrafii do hydratačních roztoků během offsetového tisku. Navíc se díky vysoké čistotě a snadnému mísení a vázání s vodou často používá i v kosmetice.

Výrobek je znám pod názvy: Isopropanol, Izopropanol, IPA, 2-propanol, Izopropylalkohol, Isopropylalkohol, Izopropyl, Isopropyl

Převzetí možné i osobně okres Frýdek-Místek, okolí Žermanické přehrady nebo v Havířově.

U objednávky nad 1 500kč je přeprava zdarma.

Tel.: 604 397 397
www.kovshop.cz

(máme na prodej i v 5L balení za zvyhodněnou cenu 495kč)
Kontaktovat inzerenta

 Zbývá 1000 znaků z 1000

Pro ochranu před spamem zaškrtněte políčko "Nejsem robot"